Hodnocení škol
Každý uživatel Školnístránky.cz může hodnotit školy v našem katalogu. Tak najdi si svou školu a dej jí známku, jaká ji patří!
Hodnocené školy v okresu Beroun
Hodnocené školy v okrese Beroun
- Základní škola Chyňava, okres Beroun, , Chyňava 158 (známka 2.85, hodnotilo 1116 lidí)
- Základní škola a Mateřská škola Vráž, okres Beroun, Květnová 64, Vráž (známka 2.86, hodnotilo 1268 lidí)
- Základní škola a Mateřská škola Tlustice, okres Beroun, Tlustice 148, Hořovice (známka 2.87, hodnotilo 1344 lidí)
- Základní škola a Mateřská škola Zadní Třebaň, okres Beroun, Školní 219, Zadní Třebaň (známka 2.88, hodnotilo 1198 lidí)
- Základní škola Zdice, okres Beroun, Komenského 72, Zdice (známka 2.89, hodnotilo 1117 lidí)
- Základní škola Hýskov, okres Beroun, Školní 112, Hýskov (známka 2.89, hodnotilo 1107 lidí)
- 1. Základní škola Komenského 1245, Hořovice, Komenského 1245, Hořovice (známka 2.89, hodnotilo 2477 lidí)
- 2. základní škola, Beroun, Preislerova 1335, Preislerova 1335, Beroun (známka 2.89, hodnotilo 2271 lidí)
- Obchodní akademie, U Stadionu 486, Beroun 2 (známka 2.9, hodnotilo 1305 lidí)
- Jungmannova základní škola Beroun, Plzeňská 30, Plzeňská 30, Beroun (známka 2.9, hodnotilo 2720 lidí)
- Základní škola Františka Josefa Řezáče Liteň, okres Beroun, Školská 44, Liteň (známka 2.9, hodnotilo 1039 lidí)
- Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Jazyková škola s právem státní zkoušky, U Stadionu 486, Beroun II (známka 2.9, hodnotilo 3557 lidí)
- Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Palackého náměstí 100, Hořovice (známka 2.9, hodnotilo 1109 lidí)
- Masarykova základní škola a Mateřská škola Suchomasty, okres Beroun, , Suchomasty 135 (známka 2.91, hodnotilo 1218 lidí)
- Základní škola a Mateřská škola Vysoký Újezd, okres Beroun, , Vysoký Újezd 58 (známka 2.91, hodnotilo 1108 lidí)
- Základní škola a Mateřská škola Újezd, okres Beroun, Újezd 85, Cerhovice (známka 2.91, hodnotilo 1108 lidí)
- 2. Základní škola Jiráskova 617, Hořovice, Jiráskova 617, Hořovice (známka 2.91, hodnotilo 2482 lidí)
- Základní škola Nižbor, okres Beroun, , Nižbor 25 (známka 2.91, hodnotilo 1049 lidí)
- Mateřská škola Olešná, okres Beroun, , Olešná 71 (známka 2.92, hodnotilo 1321 lidí)
- Soukromá střední odborná škola cestovního ruchu, Tovární 66, Beroun 2 (známka 2.92, hodnotilo 1375 lidí)
- Základní škola a Mateřská škola Praskolesy, okres Beroun, , Praskolesy 104 (známka 2.92, hodnotilo 1254 lidí)
- Základní škola a Mateřská škola speciální, Hořovice, Svatopluka Čecha 455, Svatopluka Čecha 455, Hořovice (známka 2.92, hodnotilo 1257 lidí)
- Základní škola a Mateřská škola Drozdov, okres Beroun, Drozdov 106, Cerhovice (známka 2.92, hodnotilo 1189 lidí)
- Gymnázium Václava Hraběte, Jiráskova 617, Hořovice (známka 2.92, hodnotilo 1347 lidí)
- Základní škola a Mateřská škola Králův Dvůr, Jungmannova 292, okres Beroun, Jungmannova 292, Králův Dvůr (známka 2.92, hodnotilo 1142 lidí)
- Základní škola a Mateřská škola Tmaň, okres Beroun, K Sídlišti 80, Tmaň (známka 2.93, hodnotilo 1138 lidí)
- Základní škola a Mateřská škola Cerhovice, Na Dražkách 217, Cerhovice (známka 2.94, hodnotilo 1112 lidí)
- Základní škola a Mateřská škola Králův Dvůr - Počaply, Tyršova 136, okres Beroun, Tyršova 136, Králův Dvůr - Počaply (známka 2.94, hodnotilo 1240 lidí)
- Gymnázium Joachima Barranda, Talichova 824, Beroun 2 (známka 2.94, hodnotilo 1586 lidí)
- Střední zdravotnická škola, Mládeže 1102, Beroun 2 (známka 2.94, hodnotilo 1275 lidí)
- Základní škola a Mateřská škola Lochovice, okres Beroun, , Lochovice 3 (známka 2.94, hodnotilo 1081 lidí)
- Základní škola a Mateřská škola Karlštejn, okres Beroun, , Karlštejn 67 (známka 2.95, hodnotilo 1113 lidí)
- Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstí 458, Wagnerovo náměstí 458, Beroun 2 (známka 2.95, hodnotilo 1299 lidí)
- Základní škola a Mateřská škola Neumětely, okres Beroun, Neumětely, Příbramská 163, Hostomice pod Brdy (známka 2.95, hodnotilo 1162 lidí)
- Základní škola, Beroun, Karla Čapka 1457, ul. K. Čapka 1457, Beroun 2 (známka 2.95, hodnotilo 904 lidí)
- Základní škola, Beroun - Závodí, Komenského 249, Komenského 249, Beroun - Závodí (známka 2.95, hodnotilo 1061 lidí)
- Základní škola Hudlice, okres Beroun, , Hudlice 147 (známka 2.95, hodnotilo 1039 lidí)
- Základní škola a Mateřská škola Osov, okres Beroun, , Osov 93 (známka 2.96, hodnotilo 1402 lidí)
- Odborné učiliště a Praktická škola, Liteň 402, Liteň (známka 2.96, hodnotilo 1322 lidí)
- Základní škola P. Lisého Hostomice, okres Beroun, Školní 246, Hostomice (známka 2.97, hodnotilo 855 lidí)
- Základní škola a Mateřská škola Tetín, okres Beroun, Hradní 66, Tetín (známka 2.97, hodnotilo 1083 lidí)
- Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Okružní 1404, Beroun - Hlinky (známka 2.97, hodnotilo 1569 lidí)
- Manažerská akademie, U Stadionu 787, Beroun (známka 2.97, hodnotilo 2314 lidí)
- Základní škola a Mateřská škola speciální, Králův Dvůr, Preislerovo nám. 28, Preislerovo nám. 28, Králův Dvůr - Počaply (známka 2.97, hodnotilo 1394 lidí)
- Základní škola Sídliště 321, Žebrák, Sídliště 321, Žebrák (známka 2.98, hodnotilo 919 lidí)
- Základní škola Broumy, okres Beroun, Školní 242, Broumy (známka 2.98, hodnotilo 891 lidí)
- Základní škola a mateřská škola Mořina, okres Beroun, Mořina 57, Mořina (známka 2.98, hodnotilo 1098 lidí)
- Základní škola, Žebrák, Hradní 67, Hradní 67, Žebrák (známka 2.99, hodnotilo 872 lidí)
- Základní škola, Loděnice, okres Beroun, Školní 255, Loděnice (známka 2.99, hodnotilo 878 lidí)
- Základní škola Nový Jáchymov, okres Beroun, Nový Jáchymov 157, Hudlice (známka 3, hodnotilo 1119 lidí)
- Základní škola Srbsko, okres Beroun, Srbsko 33, Karlštejn (známka 3.01, hodnotilo 1066 lidí)
Nenašel(a) jsi svojí školu? Běž do katalogu škol, najdi ji a ohodnoť!
Hodnocené školy v okresech
Okresy v jihočeském kraji
České Budějovice Český Krumlov Jindřichův Hradec Písek Prachatice Strakonice Tábor
Okresy v jihomoravském kraji
Blansko Břeclav Brno-město Brno-venkov Hodonín Vyškov Znojmo
Okresy v karlovarském kraji
Okresy v královéhradeckém kraji
Okresy v libereckém kraji
Okresy v moravskoslezském kraji
Okresy v pardubickém kraji
Okresy v plzeňském kraji
Domažlice Klatovy Plzeň - jih Plzeň - město Plzeň - sever Rokycany Tachov
Městské části v Praze
Praha 1 Praha 2 Praha 3 Praha 4 Praha 5 Praha 6 Praha 7 Praha 8 Praha 9 Praha 10
Okresy ve středočeském kraji
Benešov Beroun Kladno Kolín Kutná Hora Mělník Mladá Boleslav Nymburk Praha - východ Praha - západ Příbram Rakovník